Найнеймовірніші приклади ландшафтного дизайну в Києві

Ландшафтний дизайн – справжнє мистецтво. Подібно до того, як у живописі є класика, модерн, реалізм і абстракція, ландшафтний дизайн має багато стилів. Англійська і пейзажний, сільський, японський і китайський стилі прекрасно вписуються в міський ландшафт Києва. Зустрічаються як стилі класичні, так і найнеймовірніші унікальні проекти.Стиль хай-тек – майбутнє ландшафтного дизайну

Стиль ландшафтної архітектури хай-тек з’явився в минулому столітті і має значення «високі технології». У ньому використовуються найнеймовірніші матеріали і дизайнерські рішення. У ньому прекрасно поєднуються сучасні форми і конструкції з незвичайними аксесуарами. Він ергономічний і дуже зручний для відпочинку на лоні природи. Для цього стилю є характерним наявність прямих доріжок з гладким покриттям і чіткими геометричними візерунками. Водойми можуть бути різних форм, часто використовуються такі великі елементи ландшафтного дизайну як басейни і каскади фонтанів.

Як і в англійському стилі, в стилі хай-тек часто зустрічаються газони. Якщо в англійському стилі рівна, підстрижена трава найчастіше утворює квадратні і прямокутні форми, то для стилю хай-тек характерна різноманітність найнеймовірніших форм. Лави, скульптури і ліхтарі своїм виглядом свідчать про застосування нових технологій. Альтанки в стилі хай-тек здаються Кубрика, що зійшли з міжгалактичних кораблів.

Для ділянки в стилі хай-тек характерно не надто велика кількість рослин. Основний покрив становить трава, трохи квітів і кілька великих дерев. Допустима живопліт з бруслини, самшиту, ялівцю. В цей стиль дуже добре вписуються хвойні рослини і рослини з незвичайною розфарбуванням квітів і листя. Часто застосовується топіарне стрижка дерев і чагарників. Садові скульптури з чагарника є однією з фішок цього стилю. Велика кількість кубів, пірамід, куль і конусів з чагарника вигідно відрізняє дачну ділянку в стилі хай-тек від дачних ділянок, виконаних в інших стилях.

Найбільш часто зустрічаються квітами цього стилю є колір металік, помаранчевий, червоний, синій, поєднання яких на ділянці створює самі немислимі поєднання. Часто для зорового збільшення невеликих ділянок використовується різне розташування дзеркал і дзеркальних поверхонь.

Неймовірний дизайн восьмого дива світу

Самий неймовірний ландшафтний дизайн представлений в Саді чудес і чарівництва міста Дубай. Цей сад був вирощений всього за кілька років в безводної пустелі. На території майже в 7 га висаджено понад 50 видів квітів, з яких ландшафтні дизайнери звели дивно красиві статуї і фігури. Головним рослиною є петунія, яка добре поєднується з крокусами, геранню, ромашкою, календулою, кульбабами, колеус. Велика квіткова стіна, довжина якої становить 800 метрів, потрапила в Книгу рекордів Гіннеса. Найпопулярнішою серед молоді є інсталяція «Парасольки» і арки у вигляді сердець.

Фахівці компанії «Шалений садівник»з Києва створюють як традиційні, так і нестандартні ландшафтні дизайни, з прикладами яких можна ознайомитися на сайті компанії uhod.com.ua.