Як вибрати зимові чоботи? – звичайно оптом

Зима є часом, де виникають безліч компромісів при виборі жіночого взуття. При виборі важливо врахувати не тільки красу, але і необхідність, зручність і якість. Оскільки неправильний вибір може завдати шкоди здоров’ю, травму і сприяти виникненню простудних хвороб.
На правильний вибір чобіт впливають деякі фактори. До таких факторів належать:
1. В першу чергу актуальна теплота взуття. Для цього важливо наявність утеплювача. Існує кілька варіантів утеплювачів. Актуальністю користується натуральне хутро. В такому хутрі є пух, яка утворює повітряний прошарок. Така прошарок тримає ноги в постійному теплі. При цьому ноги не потіють і внутрішня частина взуття не відволожується. В такому хутрі ноги витримають холод до 25 градусів.

Набивної хутро складається наполовину з натурального хутра. Такий утеплювач легко виявити. Для цього просто розсунути ворсинки. Набивної хутро має стежки з нитки. Такі утеплювачі підходять для більш сильних морозів. При промоканні набивної хутро висихає швидко. Також утеплювачем з низької якості є штучне хутро. В такому хутрі ноги можуть мерзнути і швидко потіти. Такі утеплювачі мають яскравий блиск і скрип при дотику. Фахівці не рекомендують одягати такі чоботи при сильному холоді. Утеплювачі «євро зима» мають підошву з товстим хутром і вовняний основою. Знайти такі чоботи можна за посиланням і можна одягати їх при помірній температурі зимового сезону. При покупці необхідно перевірити якість хутра висмикнувши невелика кількість ворсу. Якщо ворс легко висмикується, то такі чоботи купувати не варто. З таким ворсом взуття швидко прийде в непридатний стан. Також якісні чоботи мають утеплену устілку.

2. Підбір підошва. Неправильна підошва завдає травму ніг. Підошва вибирається по особистим уподобанням і від погодних умов. Оскільки взимку переважають лід і холод. На підошві чобіт обов’язково повинен бути протектор. Гладка підошва не відповідає за безпечне пересування. Також від ковзання захистить невисокий і товстий каблук.

3. Також важливо врахувати водонепроникність. Мокрі ноги сприяють розвитку застуди і ангіни. Водонепроникність залежить від кріплення взуття. Існують підшивання і клейовий варіант. Найоптимальнішим варіантом є клейове кріплення. Для непроникною взуття важлива прошивка. Необхідні товсті стежки. Висота початку блискавки повинна становити 1 см. Також для водонепроникності важливі матеріал і шнурівка.

Джерело: оптовий сайт жіночого взуття 4shoes.com.ua